Sidra darītava "Abuls"

Sidra darītava "Abuls" ir uz saimniecību balstīta mazā sidra darītava. Sidrs ir rokām gatavots no vietējām tradicionālām Ziemļvidzemes ābolu šķirnēm, Vecās pasaules klasiskajām sidra ābolu šķirnēm, kā arī tikai šeit augošiem savvaļas āboliem. 

Sidra stāsts sākās 2000. gadā solo ceļojum,ā esot Basku zemē. Turpmākajos gados ir meklētas dažādas vietējo ābolu/mežābolu šķirnes, kā arī izmantotas dažādas pasaulē izplatītas sidra pagatavošanas tehnikas. Labākais un aktuālākais tiek izmantots Abuls sidra pagatavošanā. Sidra darītava piedāvā apskatīt sidra pagrabu, izzināt sidra darīšanas procesu un degustēt visus uz doto brīdi pieejamos dzērienus, kā arī iegādāties pieejamo produkciju uz vietas.

Adrese: "Vecsprenīši", Launkalnes pagasts, Smiltenes novads, LV-4729
Tālrunis: +371 29754016
Mājaslapa: www.abuls.lv
E-pasts: sidrs@abuls.lv
GPS koordinātes: 57.395775, 25.93975

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)