Vietējās ziņas

 • Kas jāievēro, ja redzes korekcijai izvēlas kontaktlēcas

  Brilles ir palīdzējušas tiem, kuriem vajadzīga redzes korekcija, jau daudzus gadsimtus. Tās kļuvušas ne tikai par neaizstājamu rīku dzīves kvalitātes nodrošināšanā, bet arī par stila un modes elementu. 

 • Dažas idejas, kā izbaudīt augstumu un skaistas ainavas

  Tiem, kuriem patīk augstums un gaiss ir viņu stihija, ir daudz iespēju kā īstenot šo savu kaislību. Lidojuma sajūta ir kaut kas īpašs, tā ir iedvesmojoša, ar brīvības garšu un adrenalīna pieskaņu. Un vēl viens lielisks ieguvums no atrašanās daudzus metrus virs zemes – vienmēr paveras elpu aizraujošs skats uz mūsu skaisto Latviju. Lūk, idejas, kādā veidā izbaudīt lidojuma sajūtu!

 • 6 signāli, kas liecina, ka tev varētu noderēt kredītu apvienošana

  Kredītu apvienošana ir tas risinājums, ko kredītdevēji iesaka klientiem, kuri nonākuši situācijās, kad ir grūtības nomaksāt aizdevumus, samazinājušies ienākumi un daudzās citās situācijās, kas liecina, ka kredītu slogs kļuvis par smagu. Kredītu apvienošana ļauj optimizēt savus izdevumus par kredītiem un sakārtotu finanšu plūsmu.

 • "Hotel Jūrmala SPA" – lieliska vieta, kur atpūsties ar mīļoto cilvēku

  Jūrmala ir viena no senākajām un gleznainākajām Latvijas kūrortpilsētām, kas izpelnījusies arī ārvalstu tūristu uzmanību un tiek aktīvi apmeklēta visos gadalaikos. Viena no Jūrmalas pievienotajām vērtībām ir plašais SPA atpūtas piedāvājumu klāsts. Šeit ir vairākas augsta līmeņa SPA viesnīcas, kas var lepoties ar senām tradīcijām, izcilu servisu un plašu pakalpojumu klāstu. "Hotel Jūrmala SPA" ir viena no šīm viesnīcām, kas piedāvā ne tikai nakšņošanu elegantos numuriņos, bet arī SPA centra un skaistumkopšanas salona pakalpojumus, gardas maltītes restorānā, netraucētu relaksāciju saunu un baseinu centrā. 

 • Kā zaļa domāšana un atkritumu šķirošana var uzlabot Tavu ikdienu?

  Foto: Shutterstock.com

  Katrs Latvijas iedzīvotājs gada laikā "saražo" apmēram 430 kg atkritumu. Lai gan Latvija neatrodas atkritumu šķirošanas teicamnieku saraksta augšpusē, statistika rāda, ka pēdējo gadu laikā atkritumu šķirošana ir pieaugusi. Cilvēki arvien vairāk novērtē ieguvumus, ko sniedz zaļais dzīvesveids. Vai Tu zini, kā atkritumu šķirošana var uzlabot arī Tavu ikdienu?

 • 95. kods Autoskolā Lauris tiks pasniegts visu decembri

  Ar ko ir nozīmīgs 95. kods, jeb periodiskā apmācība? Tā ir būtiska sastāvdaļa veiksmīgam transporta uzņēmumam un profesionālam autovadītājam. 95. kodā ir ietverti zīmīgi atslēgas punkti tam, lai tieši jūsu uzņēmums spētu izcelties uz konkurentu fona ar automašīnu degvielas patēriņu, darba un atpūtas laika plānošanas niansēm, kā arī pareizu automašīnas ekspluatēšanu un citām nozīmīgām lietām.

 • Vai zināji, ka laika pavadīšana sporta bārā var pozitīvi ietekmēt Tavu veselību?

  Nākamreiz, kad Tava otrā pusīte sāks runāt par to, ka sporta bāros jau tikai ēd picu un dzer alu, pastāsti, ka patiesībā šīs vietas apmeklēšana spēj pozitīvi ietekmēt Tavu garīgo veselību. Vai tas izklausās neticami un smieklīgi? Tā nebūt nav, jo pierādīts, ka cilvēki, kuri fano par sportu, dzīvē ir priecīgāki, aktīvāki un vieglāk pielāgojas dažādām situācijām, kas viņus padara arī par labākiem partneriem attiecībās.

 • Smiltene – vieta, kur augt

  Publicitātes foto

  Atsaucīga novada pašvaldība, operatīva problēmu risināšana un brīvi pieejama visa svarīgā informācija – Smiltenes novads to visu nodrošina. Ir redzams, ka novada dome par saviem iedzīvotājiem rūpējas cik vien tas iespējams. Tiek sniegts atbalsts gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem.

 • Bērnu drošība ir mūsu pienākums

  PAR MUMSAutoskola Lauris ir autoskola, kuras aizsākumi meklējami rūpēs ne tikai par pieaugušo, bet arī neaizsargāto – bērnu – drošību uz autoceļiem ar mērķi attīstīt starptautiska līmeņa profesionālu transportlīdzekļu vadītāju apmācību, kas veicinās zinošu, ekonomisku, videi draudzīgu un galvenokārt sabiedrībai drošu transportlīdzekļa vadīšanu ikdienā.

 • Kur ieguldīt naudu?

  Publicitātes foto

  Ja jums izdevies iekrāt vai uzradušies papildus ienākumi, kurus nevēlaties izmantot ikdienas tēriņiem, bet pataupīt nākotnei, tad naudas paslēpšana seifā vai bankā nebūt nav izdevīgākais risinājums. Tā vietā par daudz drošāku un ienesīgāku risinājumu kļūst investīcijas jeb naudas ieguldīšana.