Vietējās ziņas

 • Skaistu smaidu izdevīgāk ir uzturēt, nekā atgūt, kad tas zaudēts

  Ja runa ir par dažādiem ar skaistumu un veselību saistītiem tēriņiem, tad zobārstniecības pakalpojumus noteikti var minēt pie dārgākajiem. Tas arī ir iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki vilcinās vai pavisam atsakās no nepieciešamo procedūru veikšanu – viņi vienkārši to nevar atļauties. 

 • Swarovski rotaslietas internetā NelaGems.com

  Šajā rakstā lasi vairāk par Nela Gems produkciju un skaistajām rotaslietām ar Swarovski kristāliem.

 • 5 populāras figūriņu sērijas, ko bērni labprāt kolekcionē

  Kolekcionēšana ir viens no zināmākajiem un izplatītākajiem hobijiem, kam nav vecuma robežu. Ar kolekcionēšanu nodarbojas visu paaudžu cilvēki, vienīgā atšķirība var būt tajā, ko izvēlas kolekcionēt. Kādam bērnībā sāktā kolekcija tiek papildināta visu mūžu, bet cits maina kolekcionēšanas objektus atkarībā no savām interesēm. 

 • Transformeri – mašīnas un roboti vienā. Laba dāvana puišiem

  Meklējot, ko dāvināt puisim dzimšanas dienā vai citos svētkos, nevajadzētu aizmirst par tik populārajiem transformeriem, ko zinām no TV un kino ekrāniem. Transformeri pieejami dažāda izmēra rotaļlietu veidā, kas paver plašas iespējas puišiem un arī meitenēm, kurām tas interesē, izveidot pašiem savu transformeru kolekciju. 

 • Kredīts zemnieku saimniecības attīstībai

  Nodarbojoties ar zemkopību vai lopkopību, loģiski, ir vēlme nopelnīt un attīstīt savu saimniecību. Izaugsme ir tas veids, kā dzīvot labāk, kā paveikt vairāk un justies drošākam par savu un savas ģimenes nākotni. Tāpēc tiek meklēti veidi, kā īstenot saimniecības izaugsmi un attīstību. Viens no veidiem, kā to paveikt, ir piesaistīt uzticamu finanšu partneri savu plānu īstenošanai. Citiem vārdiem sakot, tas ir kredīts zemnieku saimniecības attīstībai, kura mērķis ir īstenot kādas no saimnieciskajām vajadzībām. 

 • Kā ātrāk, ērtāk un izdevīgāk iegādāties bērnu preces

  Pirmie pirkumi bērna vajadzībām tiek veikti jau pirms viņa dzimšanas, kad tiek sagādāts vairums to lietu, kas mazulim būs vajadzīgas pirmajos dzīves mēnešos. Vēlāk jau pakāpeniski, bērnam augot un attīstoties, ir nepieciešamība iegādāties jaunas lietas – nomainīt mēbeles, apģērbu, apavus, piedāvāt vecumam atbilstošas rotaļlietas. Arī aprūpes piederumu klāsts mainās. Tāpēc ik pa laikam vecākiem jārēķinās ar nepieciešamību tērēt laiku un resursus, lai sarūpētu bērnam nepieciešamās un aktuālās lietas. 

 • Lielisks scenārijs tavam piektdienas vakaram ar draugiem

  Piektdienas darba diena jau sliecas uz otru pusi, kad, sēžot birojā pie datora, ieraugi savā telefonā Whatsapp ziņu savā draugu kompānijas grupā. Vairāki no taviem kompanjoniem jau sāk kļūt nemierīgi un vaicā, kāds ir šī vakara plāns – kur iesim, ko darīsim? Bet tu pavisam nesen esi izlasījis par kādu vietu, uz kuru vēl kopīgi neesat devušies, tādēļ pie sevis pasmaidi un atbildi draugiem: "Man ir plāns!"   

 • Bērns pie zobārsta – kad un cik bieži jāved, kādu klīniku izvēlēties

  Veseli un skaisti zobi bērnam – tas ir katru vecāku sapnis. Bet tas nepiepildās pats no sevis. Vecāki ir tie, kuru varā ir panākt, ka tā notiek. To iespējams paveikt ar pareizu bērna zobu aprūpi, kopšanu un arī zobārsta apmeklēšanu, kas vecākiem ir jāplāno. Kā tad ir īsti? Cik bieži jāved bērns pie zobārsta? Kad to darīt pirmo reizi? Kurš būs tas labākais zobārsts, kam uzticēt sava bērna mutes veselību?

 • Kas jāievēro, ja redzes korekcijai izvēlas kontaktlēcas

  Brilles ir palīdzējušas tiem, kuriem vajadzīga redzes korekcija, jau daudzus gadsimtus. Tās kļuvušas ne tikai par neaizstājamu rīku dzīves kvalitātes nodrošināšanā, bet arī par stila un modes elementu. 

 • Dažas idejas, kā izbaudīt augstumu un skaistas ainavas

  Tiem, kuriem patīk augstums un gaiss ir viņu stihija, ir daudz iespēju kā īstenot šo savu kaislību. Lidojuma sajūta ir kaut kas īpašs, tā ir iedvesmojoša, ar brīvības garšu un adrenalīna pieskaņu. Un vēl viens lielisks ieguvums no atrašanās daudzus metrus virs zemes – vienmēr paveras elpu aizraujošs skats uz mūsu skaisto Latviju. Lūk, idejas, kādā veidā izbaudīt lidojuma sajūtu!