Vietējās ziņas

 • Pārkreditācija – iespējas saņemt izdevīgākus atmaksas nosacījumus

  Publicitātes foto

  Pārkreditācija ir risinājums, kas piedāvā izdevīgākus atmaksas nosacījumus jūsu kredītsaistībām. Pārkreditācija ļauj ietaupīt naudu un laiku, risināt problemātisku kredītsituāciju, vairāku aizdevumu vietā iegūt vienu kredītu ar zemāku procentu likmi un piemērotāku atmaksas grafiku.

 • 5 idejas, kā gada nogalē romantiski pavadīt laiku divatā 

  Foto: Pixabay.com / StockSnap

  Svētkus allaž pavada rosība – eglīšu pasākumi, Jaungada balles, dāvanu saiņošana un ģimenes sanākšana pie klāta galda. Taču dažkārt kņada var būt arī nogurdinoša. Šādos gadījumos noderēs romantiska atpūta diviem – iespēja uz brīdi aizbēgt no svētku haosa un palutināt sevi un savu partneri. Turpiniet lasīt, lai gūtu idejas randiņiem svētku noskaņās! 

 • Kādu aprīkojumu izvēlēties, lai ziemas aktivitātes sagādātu prieku?

  ​Foto: 1a.lv

  Gada aukstākajā un tumšākajā laikā pieaugušie parasti cer, ka sniega nebūs daudz – retāk jātīra celiņi un pagalmi, mazāk problēmu autovadītājiem, mazāk darba namu apsaimniekotājiem, tīrot jumtus. Bet bērni, kuriem visas šīs pieaugušo pasaules rūpes vēl ir svešas, sniegu gaida kā labāko izklaidi. 

 • Vai ātrais aizdevums un SMS kredīts ir viens un tas pats?

  Foto: Pixabay.com / FirmBee

  Nekavējoties nepieciešama nauda? Kredīts internetā ir pieejams salīdzinoši ātri, taču ko darīt, ja nav piekļuves internetam? Aizņemties neparedzētiem tēriņiem iespējams arī ar mobilā tālruņa starpniecību. SMS kredīts un ātrais kredīts internetā ir līdzīgi, taču starp tiem ir arī atšķirības. Uzzini, kādās situācijās var izmantot SMS kredītu un cik drošs ir šis aizņemšanās veids!

 • Neparasts kāzu fotogrāfs – kā atrast īsto?

  Foto: Ligavam.lv/Valdis Kauliņš

  Jau sen pagājis laiks, kad kāzu fotogrāfijas atšķīrās tikai ar cilvēku skaitu tajās. Mūsdienās katram kāzu fotogrāfam ir savs stils, kuru izvēloties iegūsi tieši savai gaumei atbilstošas fotogrāfijas, kas priecēs vēl ilgus gadus pēc kāzām. 

 • Kādas iespējas sniedz viedpulksteņi?

  Foto: Xnet.lv

  Ja vēl salīdzinoši nesen telefons ar skārienjutīgu ekrānu un GPS funkciju bija moderna ierīce, tad šobrīd šīs un vairākas citas funkcijas pilda viedpulksteņi. Taču aktuāls ir jautājums – kā orientēties to piedāvājumā? Mēs centīsimies sniegt atbildes!

 • Traktortehnikas tiesības – aktuāls temats lauksaimniekiem

  Publicitātes foto

  Lauksaimniecība, mežizstrāde un vairākas citas jomas nav iedomājamas bez attiecīgas tehnikas (piemēram, traktoru) izmantošanas. Šī iemesla dēļ svarīgi zināt atbildi uz jautājumu – kur iegūstamas traktortehnikas tiesības?

 • "Veselības fabrika" – plaša trenažieru zāle veselīgiem treniņiem 

  Publicitātes foto

  Pēc saspringtas darba dienas labākais veids, kā atpūsties un gūt jaunu darba sparu, ir trenažieru zāles apmeklējums. Sportojot tu sevi uzlādē ar jaunu enerģiju un atbrīvojies no ikdienas saspringuma. Apskatot nodarbību grafiku, varēsi izvēlēties tīkamāko nodarbi, uzzināt treniņu dienas un precīzus sākuma laikus, lai nenokavētu nodarbību.

 • Kā pārvarēt raizes un grūtības vienlaicīgi?

  Foto: Pixabay.com

  Tu iespējams esi jau dzirdējis par šāda tipa palīdzību, tomēr nekad neesi aizdomājies par to, ka tas varētu noderēt arī Tev, bet zini ko? Tāda reize var pienākt ikvienam, tāpēc sāc ar to, ka šis ir ilgtermiņa aizdevums, tādēļ laika pietiks itin visam. Naudas summas un to apjoms ir ievērības cienīgs, tādēļ varēsi ne vien palīdzēt sev ikdienas tēriņu ziņā, bet arī kādu grandiozāku un iespaidīgāku darbu veikšanā.

 • Cik patiesībā efektīvi ir kredīti online?

  Publicitātes foto

  Internetā var ne tikai meklēt informāciju un iepirkties, bet arī aizņemties naudu, turklāt to var darīt bez galvojuma, ķīlas un dokumentu iesniegšanas. Kredīti online ir mūsdienīgs nebanku aizņemšanās veids, kas ir piemērots nestandarta situāciju risināšanai. Ja mēneša beigās pietrūkst naudas neatliekamiem maksājumiem vai nepieciešams steidzami remontēt sadzīves tehniku, aizņemšanās internetā ir viens no ātrākajiem naudas saņemšanas veidiem.