Vietējās ziņas

 • "Hotel Jūrmala SPA" – lieliska vieta, kur atpūsties ar mīļoto cilvēku

  Jūrmala ir viena no senākajām un gleznainākajām Latvijas kūrortpilsētām, kas izpelnījusies arī ārvalstu tūristu uzmanību un tiek aktīvi apmeklēta visos gadalaikos. Viena no Jūrmalas pievienotajām vērtībām ir plašais SPA atpūtas piedāvājumu klāsts. Šeit ir vairākas augsta līmeņa SPA viesnīcas, kas var lepoties ar senām tradīcijām, izcilu servisu un plašu pakalpojumu klāstu. "Hotel Jūrmala SPA" ir viena no šīm viesnīcām, kas piedāvā ne tikai nakšņošanu elegantos numuriņos, bet arī SPA centra un skaistumkopšanas salona pakalpojumus, gardas maltītes restorānā, netraucētu relaksāciju saunu un baseinu centrā. 

 • Kā zaļa domāšana un atkritumu šķirošana var uzlabot Tavu ikdienu?

  Foto: Shutterstock.com

  Katrs Latvijas iedzīvotājs gada laikā "saražo" apmēram 430 kg atkritumu. Lai gan Latvija neatrodas atkritumu šķirošanas teicamnieku saraksta augšpusē, statistika rāda, ka pēdējo gadu laikā atkritumu šķirošana ir pieaugusi. Cilvēki arvien vairāk novērtē ieguvumus, ko sniedz zaļais dzīvesveids. Vai Tu zini, kā atkritumu šķirošana var uzlabot arī Tavu ikdienu?

 • Vai zināji, ka laika pavadīšana sporta bārā var pozitīvi ietekmēt Tavu veselību?

  Nākamreiz, kad Tava otrā pusīte sāks runāt par to, ka sporta bāros jau tikai ēd picu un dzer alu, pastāsti, ka patiesībā šīs vietas apmeklēšana spēj pozitīvi ietekmēt Tavu garīgo veselību. Vai tas izklausās neticami un smieklīgi? Tā nebūt nav, jo pierādīts, ka cilvēki, kuri fano par sportu, dzīvē ir priecīgāki, aktīvāki un vieglāk pielāgojas dažādām situācijām, kas viņus padara arī par labākiem partneriem attiecībās.

 • Smiltene – vieta, kur augt

  Publicitātes foto

  Atsaucīga novada pašvaldība, operatīva problēmu risināšana un brīvi pieejama visa svarīgā informācija – Smiltenes novads to visu nodrošina. Ir redzams, ka novada dome par saviem iedzīvotājiem rūpējas cik vien tas iespējams. Tiek sniegts atbalsts gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem.

 • Kur ieguldīt naudu?

  Publicitātes foto

  Ja jums izdevies iekrāt vai uzradušies papildus ienākumi, kurus nevēlaties izmantot ikdienas tēriņiem, bet pataupīt nākotnei, tad naudas paslēpšana seifā vai bankā nebūt nav izdevīgākais risinājums. Tā vietā par daudz drošāku un ienesīgāku risinājumu kļūst investīcijas jeb naudas ieguldīšana. 

 • Pārkreditācija – iespējas saņemt izdevīgākus atmaksas nosacījumus

  Publicitātes foto

  Pārkreditācija ir risinājums, kas piedāvā izdevīgākus atmaksas nosacījumus jūsu kredītsaistībām. Pārkreditācija ļauj ietaupīt naudu un laiku, risināt problemātisku kredītsituāciju, vairāku aizdevumu vietā iegūt vienu kredītu ar zemāku procentu likmi un piemērotāku atmaksas grafiku.

 • 5 idejas, kā gada nogalē romantiski pavadīt laiku divatā 

  Foto: Pixabay.com / StockSnap

  Svētkus allaž pavada rosība – eglīšu pasākumi, Jaungada balles, dāvanu saiņošana un ģimenes sanākšana pie klāta galda. Taču dažkārt kņada var būt arī nogurdinoša. Šādos gadījumos noderēs romantiska atpūta diviem – iespēja uz brīdi aizbēgt no svētku haosa un palutināt sevi un savu partneri. Turpiniet lasīt, lai gūtu idejas randiņiem svētku noskaņās! 

 • Kādu aprīkojumu izvēlēties, lai ziemas aktivitātes sagādātu prieku?

  ​Foto: 1a.lv

  Gada aukstākajā un tumšākajā laikā pieaugušie parasti cer, ka sniega nebūs daudz – retāk jātīra celiņi un pagalmi, mazāk problēmu autovadītājiem, mazāk darba namu apsaimniekotājiem, tīrot jumtus. Bet bērni, kuriem visas šīs pieaugušo pasaules rūpes vēl ir svešas, sniegu gaida kā labāko izklaidi. 

 • Vai ātrais aizdevums un SMS kredīts ir viens un tas pats?

  Foto: Pixabay.com / FirmBee

  Nekavējoties nepieciešama nauda? Kredīts internetā ir pieejams salīdzinoši ātri, taču ko darīt, ja nav piekļuves internetam? Aizņemties neparedzētiem tēriņiem iespējams arī ar mobilā tālruņa starpniecību. SMS kredīts un ātrais kredīts internetā ir līdzīgi, taču starp tiem ir arī atšķirības. Uzzini, kādās situācijās var izmantot SMS kredītu un cik drošs ir šis aizņemšanās veids!

 • Neparasts kāzu fotogrāfs – kā atrast īsto?

  Foto: Ligavam.lv/Valdis Kauliņš

  Jau sen pagājis laiks, kad kāzu fotogrāfijas atšķīrās tikai ar cilvēku skaitu tajās. Mūsdienās katram kāzu fotogrāfam ir savs stils, kuru izvēloties iegūsi tieši savai gaumei atbilstošas fotogrāfijas, kas priecēs vēl ilgus gadus pēc kāzām.