Apple TV – baudi kino pieredzi mājās

Pēc garas darba dienas mēs labprāt atpūšamies, skatoties televīziju, tomēr 20 minūšu reklāmas pauzes un programma, kas nav piemērota mūsu interesēm, noteikti ir faktori, no kuriem labprātāk izvairītos. Par laimi, Apple TV, kas kļūst arvien populārāks arī Latvijā, sniedz mums šādu iespēju – iegūt perfektu televīzijas pieredzi, izbaudot pārraides bez garām reklāmām un patērējot tikai to saturu, kas mūs patiesi interesē. 

Kas ir Apple TV?
Pamatā Apple TV ir gan interaktīvās televīzijas pakalpojums, gan ierīce, kas ļauj šo pakalpojumu izmantot. Tomēr Apple TV piemīt arī citas papildu funkcijas jebšu jebkura satura pārnešana uz savu ekrānu – sākot no spēlēm un multfilmām līdz pat personīgo attēlu skatīšanai un mīļākās mūzikas klausīšanos.

Galvenokārt ar Apple TV palīdzību spējam ietilpināt visu televīziju vienā lietotnē un vienā mazā, melnā kastītē, kas pārraida četras reizes vairāk pikseļu nekā standarta HD. Ierīces komplektācijā ietilpst arī skārienjutīga televīzijas pults, kas palīdz pārvaldīt AppleTV no jebkuras vietas telpā.

Viena no lielākajām priekšrocībām – Apple TV iespējas var izbaudīt visi ģimenes locekļi, jo pakalpojumu no viena profila var izmantot līdz pat sešiem cilvēkiem. 


Apple TV kino pieredze
Apple TV+ straumēšanas vietnē ir iespējams skatīties tieši to, ko konkrētajā mirklī kārojas – samaksa jāveic vienīgi par izmantoto saturu, piemēram, vari iznomāt filmu uz vienu skatīšanās reizi vai to nopirkt un saglabāt lietotnē. Tāpat Apple TV+ lietotājiem tiek piedāvāts Apple oriģinālsaturs dažādām gaumēm, kas tapis sadarbībā ar vairākām kino zvaigznēm, piemēram, Dženiferu Anistoni, Tomu Henku un citiem. 

Ja ir vēlēšanās saturu dažādot, vienmēr var izmantot citus ekosistēmā pieejamos straumēšanas servisus un kanālus, piemēram, Disney+, BBC, CNN, HBO, Showtime, MTV Hits un vēl daudzus citus.

Personalizēts saturs
Apple TV ir televīzija, kas personalizēta lietotājam vairāk nekā standarta interaktīvā televīzija. Lietotnē var ne tikai meklēt un atrast augstas kvalitātes jaunākos kino šedevrus. Apple TV arī ņems vērā to, ko tev patīk skatīties, un atlasīs piemērotu filmu un seriālu ieteikumus, kā arī izveidos īpašas izlases, tā personalizējot piedāvājumu un palīdzot tev atrast tieši to, kas tevi interesē. Tāpat ir iespējams pieslēgties arī iTunes bibliotēkai, kura jau pēc noklusējuma ir pieejama iPhone, Mac vai iPad, un atskaņot visu saturu, kas tur ir atrodams (iegādātās vai iznomātās filmas un seriālus, mūziku, mūzikas klipus, raidierakstus).  

Turpinot par citām funkcijām, kuras daudzi vēl nesteidzas televizoram piedēvēt, bet, protams, Apple TV ļauj to visu un vēl vairāk. 

Pateicoties Apple TV un tā tvOS, uz lielā ekrāna var aplūkot savas bildes no iCloud attēlu bibliotēkas vai kopīgajiem albumiem, pieslēgt Apple Music mājas kinoteātrim, spēlēt spēles, skatīties jaunākos YouTube video pilnā 4K izšķirtspējā, kontrolēt gudro māju un papildus darboties ar visu citu, kas atrodams AppStore

Apple TV ir apveltīts arī ar AirPlay. Tas ļauj straumēt televizorā dažādu saturu no iPhone, iPad vai Mac vai vienkārši nodublēt šo ierīču ekrānus (AirPlay Mirroring). 

Kā lietot Apple TV
Lai lietotu Apple TV, to vajag pieslēgt pie interneta, ko var izdarīt caur Wi-Fi vai pieslēdzot Ethernet vadu pie rūtera. Tālāk nepieciešams ievadīt savu Apple ID vai izveidot jaunu kontu. 

Tikko kā esi ielogojies savā kontā, uz ekrāna parādās jau labi pazīstamās iPhone un iPad ekrānos redzamās ikonas. Turpmāk galvenā loma tiek nodota tvOS operētājsistēmai. 

Lai starp ikonām un blokiem ērti pārslēgtos, tiek izmantota ļoti vienkārša tālvadības pults Apple Remote ar dažām pogām un skārienjutīgo daļu. Apple TV 4K var vadīt arī no sava iPhone, un tas atbalsta plašu spēļu vadības ierīču klāstu, tostarp PlayStation DualShock 4.

Apple TV –  jauna televīzijas un kino dimensija 
Ar Apple TV baudīt kino pieredzi mājās ir divtik patīkami –  tā ir moderna televīzija, kas ne tikai atbrīvo no maksas par programmām, kuras nemaz neskaties, bet gan arī paver daudzas citas funkcijas, ko agrāk nepiedēvējām televizoriem. 

Ja šķiet, ka Apple TV ir tieši tas, kas vajadzīgs tavos brīvdienu brīžos, ieskaties Capital.lv interneta veikalā! Capital.lv ir oficiālais Apple izplatītājs Latvijā, kas iepazīstinās ar labākajiem piedāvājumiem, savukārt zinošie konsultanti labprāt atbildēs uz visiem tevis interesējošajiem jautājumiem.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu