Banner 980x90

Zoo "Ezerlejas"

Zoo "Ezerlejas" var iepazīties ar vismaz 50 un vairāk dažādu šķirņu eksotiskiem un vietējiem putniem un dzīvniekiem. Kolekcija nepārtraukti tiek papildināta, tāpēc ciemos var braukt katru gadu. 

Ir iespējams izmantot arī gida pakalpojumus un uzzināt daudz interesantu faktu par zoodārza iemītniekiem – fazāniem, Dienvidāfrikas strausiem, pundurkaziņām, dambriežiem un citiem dzīvniekiem. Daudzus zoodārza iemītniekus iespējams arī paglāstīt un pabarot ar saimniecības veikaliņā iegādāto speciālo barību, kas nekaitēs putnu un dzīvnieciņu puncīšiem. Pēc ekskursijas saimniecības veikaliņā var iegādāties suvenīrus, saimniecībā ražotas preces un iegādāties arī saimniecībai piederošo Latvijā ražoto dabīgās kosmētikas līniju "Evita". Teritorijā pieejamas naktsmītnes, makšķerēšanas iespējas, telšu vietas, piknika un ugunskura vietas, kā arī peldvieta.

Adrese: Launkalne, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads, LV-4718
Tālrunis: +371 26357959
Mājaslapa: www.ezerlejas.lv
E-pasts: ezerlejas@inbox.lv
GPS koordinātes: 57.3009273, 25.8438603

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)