SIA "Sandevija" drīzumā laidīs klajā jaunu sludinājumu portālu – SS24.lv

Mūsdienu cilvēces lielākā vērtība ir laiks, un tieši tāpēc milzīgu popularitāti ir iekarojuši sludinājumu portāli, kas atrodas apmeklētāko tīmekļa vietņu topa augšgalā. 

Nevienam nav noslēpums, ka ar to palīdzību iespējams īsā laikā atrisināt dažādas dzīves un biznesa situācijas, piemēram, atrast darbu vai personālu savam uzņēmumam, pārdot un iegādāties visdažādākās preces un pakalpojumus, nekustamo īpašumu, izvietot aktuālo informāciju jeb reklāmu, uzrunājot un ieinteresējot potenciālos klientus un biznesa partnerus. Un tas viss – neizejot no mājām vai biroja un pat atrodoties jebkurā pasaules nostūrī.

Pavisam drīz, jau maija vidū, Latvijas iedzīvotājiem būs pieejams jauns un lietošanai ērts sludinājumu portāls – www.ss24.lv, kura idejas autors ir SIA "Sandevija". Uzņēmuma pamatdarbība ir saistīta ar nekustamo īpašumu apsaimniekošanu, celtniecību un mežsaimniecību, un tam ir plašs sadarbības partneru loks, starp kuriem ir arī daudzi Latvijas tirgū vadošie uzņēmumi, tādi kā "Latvenergo", "Tet" (zināms arī kā "Lattelecom"), "Latgran" un citi. Papildus uzņēmums jau 12 gadus ir veidojis informatīvas radio rubrikas, gūstot lielu popularitāti un atpazīstamību ne tikai pilsētās, bet arī lauku reģionos.

Lielisks palīgs biznesam

Ideja par ss24.lv sludinājumu servisa izveidi SIA "Sandevija" īpašniekam Salvim Sakapilvim radās, pateicoties sadarbībai ar partneruzņēmumiem, kuru būtiska nepieciešamība ir maksimāli efektīvi paziņot par saviem aktuālajiem piedāvājumiem vai darba vakancēm. 

Atšķirībā no citiem sludinājumu portāliem vietnē ss24.lv, pateicoties modernai programmatūrai, uzņēmumiem būs iespēja publicēt ne tikai darba sludinājumus, izvietot reklāmas banerus un video, bet arī veidot savu personīgo datu bāzi, iekļaujot tajā klientu atsauksmes un rekomendācijas. Sludinājumu servisā ss24.lv izveidots profils var kļūt par lielisku sava veida vizītkarti vai mājaslapu, kurā uzņēmumi, nemaksājot bargu naudu, varēs publicēt ļoti plašu informāciju par sevi un savu piedāvājumu, piesaistīt arvien vairāk klientus un sadarbības partnerus, tādējādi sniedzot lielu ieguldījumu sava biznesa izaugsmē.

Ērta lietojamība un funkcionalitāte arī pārējiem lietotājiem

Ss24.lv būs ļoti noderīga ne tikai juridiskām, bet arī fiziskām personām. Sludinājumu portālā ikviens varēs atrast vēlamo preci vai pakalpojumu sev tuvākajā apkārtnē, pateicoties ss24.lv sistēmā integrētai Google Maps kartei, kas sniedz precīzu informāciju par pakalpojuma sniedzēja vai preču tirgotāja atrašanās vietu, nokļūšanas veidiem, darba laiku, kontakttālruni un blakus esošām iestādēm (kafejnīcām, restorāniem un citām vietām). 

Tāpat kā citos sludinājumu portālos arī ss24.lv varēs aplūkot un izvietot sludinājumus – gan maksas, gan bezmaksas. Vai tā būtu auto, nekustamo īpašumu, mēbeļu un citu mantu tirdzniecība un iegāde vai darba meklējumi, kursi, apmācības, tūrisma un izklaides iespējas, finanšu, komunālie, remonta un cita veida pakalpojumi – visi sludinājumi būs pieejami vienuviet, ērti un pārskatāmi. 

Meklējot preces vai pakalpojumus, lietotāji varēs atlasīt sludinājumus pēc dažādiem kritērijiem – ar cenām, akcijām, atlaižu kuponiem, video, kā arī redzēt, vai interesējošais uzņēmums ir noteiktā brīdī pieslēdzies sludinājumu portālam, lai ar to varētu ātri sazināties un uzdot interesējošos jautājumus. 

Tiks ieteikti arī populārākie sludinājumi, varēs redzēt citu portāla apmeklētāju atsauksmes par kādu konkrētu uzņēmumu, ērti "sekot" tā aktualitātēm, pa tiešo apmeklēt uzņēmuma profilu sociālajos tīklos, nosūtīt ziņu, ieteikt uzņēmumu draugiem. 

Reģistrācija ss24.lv būs ļoti vienkārša un saprotama. Varēs izvēlēties, vai sasaistīt portālu ar savu kontu sociālajos tīklos, tādos kā draugiem.lv, Facebook, Google+, vai veikt atsevišķu, no sociāliem tīkliem neatkarīgu reģistrāciju, kas prasīs vien pāris minūtes.

Sazinieties ar mums, apmeklējot mūsu mājaslapā esošo kontaktformu, zvanot uz tālruni +371 27137749 vai rakstot uz e-pastu sandevija@inbox.lv. Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)