Patērētāju tiesību aizsardzības centrs uz laiku apturējis tūrisma kompānijas "Bulta-Turs" licences darbību

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) uz laiku apturējis tūrisma kompānijas "Bulta-Turs" licences darbību, liecina informācija PTAC mājaslapā. 

Rīga, 6.dec., LETA. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) uz laiku apturējis tūrisma kompānijas "Bulta-Turs" licences darbību, liecina informācija PTAC mājaslapā. Kompānijai "Bulta-Turs" izsniegtā licence tūrisma aģenta un tūrisma operatora darbībai apturēta uz nenoteiktu laiku no 2019.gada 25.novembra. Vienlaikus "Firmas.lv" dati liecina, ka "Bulta-Turs" no šā gada 21.novembra anulēta pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāja apliecība. Šogad 26.novembrī Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu parāds "Bulta-Turs" bija 234 eiro. 2018.gadā "Bulta-Turs" apgrozījums samazinājās 2,2 reizes un bija 44 730 eiro, taču kompānija guva peļņu 5480 eiro apmērā pretstatā 77 350 eiro zaudējumiem gadu iepriekš. Kompānija "Bulta-Turs" reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 19 522 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Marina Belogolovina.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)