Lielisks scenārijs tavam piektdienas vakaram ar draugiem

Piektdienas darba diena jau sliecas uz otru pusi, kad, sēžot birojā pie datora, ieraugi savā telefonā Whatsapp ziņu savā draugu kompānijas grupā. Vairāki no taviem kompanjoniem jau sāk kļūt nemierīgi un vaicā, kāds ir šī vakara plāns – kur iesim, ko darīsim? Bet tu pavisam nesen esi izlasījis par kādu vietu, uz kuru vēl kopīgi neesat devušies, tādēļ pie sevis pasmaidi un atbildi draugiem: "Man ir plāns!"   

Tu labi zini, ka pēc plkst.18.00, kad darba diena būs noslēgusies, tu un tavi draugi noteikti būsiet izsalkuši kā vilki un vēlēsieties kopīgi paēst. Taču, kā lai atrod vietu, kur būtu ne tikai garšīgs un daudzveidīgs ēdiens dažādām gaumēm, bet arī patīkama atmosfēra un draudzīgas cenas? Tālu nav jāmeklē – to visu piedāvā Optibet sporta bāri, kas pieejami četrās vietās Rīgā, kā arī Jūrmalā un Jelgavā. Lūk, visas adreses, lai izvēlētos, kurš sporta bārs tev ir tuvākais:
• Rīga, Kr.Barona iela 108;
• Rīga, Dzelzavas iela 17;
• Rīga, Lubānas iela 113a;
• Rīga, Arēna Rīga (bārs atvērts tikai pasākumu laikā);
• Jūrmala, Jomas iela 61;
• Jelgava, Pasta iela 51/2.

Kad esi izpētījis, ka jūsu kompānijai vistuvāk atrodas Optibet sporta bārs Rīgā, Lubānas ielā 113a, turklāt tur pieejams arī biljarda galds, nolem, ka šī būs īstā vieta, kur pavadīt vakaru.

Dodoties satikt draugus, lai ietu uz sporta bāru, tu saņem jautājumus par to, kas šī īsti ir par vietu, ko mēs tur darīsim un tamlīdzīgi. Tu vēl neesi izstāstījis, kurp jūsu ceļš šovakar vedīs, jo vēlējies draugus pārsteigt. 
 
Ienākot Optibet sporta bārā, skatam paveras plaša bāra lete un vairāki galdiņi, kas izvietoti zālē. Turpat redzams arī biljarda galds. Lai draugu kompānija justos ērti visa vakara garumā, tu jau savlaicīgi piezvanīji uz sporta bāru un rezervēji labāko galdiņu. Negribētos palikt stāvot kājās, jo mēdz gadīties, ka brīvdienu vakaros un reizēs, kad tiek translētas populārākas sacensības, sporta bārā sapulcējas diezgan daudz cilvēku. 
 
Tavi draugi ir patīkami pārsteigti par vietu, uz kuru esi viņus atvedis, taču nekavējoties vaicā, vai šeit var arī paēst? Un tu zini, ka ēdienkartes piedāvājums ir ļoti plašs un daudzveidīgs, tādēļ par to nav jāsatraucas. Turklāt šeit ikdienā baudīt pusdienas nāk arī tie, kas strādā netālu no Optibet sporta bāra. Ir vērts izmantot īpašo pusdienu piedāvājumu, kas spēkā darba dienās no pulksten 12.00 līdz 16.00. Arī brokastis šeit vari paēst, pasūtot gardu omleti vai kādu citu ēdienu. Un, protams, pieejami arī dažādi siltie un aukstie, stiprie un bezalkoholiskie dzērieni katrai gaumei. 

Ja arī tu vēlies, lai tavai draugu kompānijai būtu izdevies vakars, zināsi, kurp viņus aizvest!