Vai zināji, ka laika pavadīšana sporta bārā var pozitīvi ietekmēt Tavu veselību?

Nākamreiz, kad Tava otrā pusīte sāks runāt par to, ka sporta bāros jau tikai ēd picu un dzer alu, pastāsti, ka patiesībā šīs vietas apmeklēšana spēj pozitīvi ietekmēt Tavu garīgo veselību. Vai tas izklausās neticami un smieklīgi? Tā nebūt nav, jo pierādīts, ka cilvēki, kuri fano par sportu, dzīvē ir priecīgāki, aktīvāki un vieglāk pielāgojas dažādām situācijām, kas viņus padara arī par labākiem partneriem attiecībās.

Kopības sajūta un daļa no kaut kā lielāka
Kad Tu izvēlies atbalstīt kādu sporta komandu vai sportistu, Tu nekavējoties kļūsti piederīgs lielākai cilvēku kopienai, kurai ir līdzīgas intereses. Tā rezultātā Tev ir dota iespēja satikt un iepazīt cilvēkus ik uz soļa. Piemēram, ja Tu nēsā kādas komandas atbalstītāju apģērbu vai aksesuārus, esot ārpus mājas, pastāv iespēja, ka satiksi cilvēkus, kuri pat Tevi uzrunās, paužot tādu pašu aizrautību un interesi par konkrēto sportistu vai komandu, kuru atbalsti Tu. Un, protams, apmeklējot sporta bāru, Tu satiksi ļoti daudz līdzīgi domājošus cilvēkus, ar kuriem varēsi ne tikai apspriest spēles un rezultātus, bet arī pat sadraudzēties un kopīgi pavadīt laiku citur. Piemēram, sporta bārs Optibet ir ideāli piemērota vieta šim mērķim. Šeit vari iegriezties ne tikai tad, kad vēlies paskatīties kādu spēli vai sporta pārraidi, bet arī reizēs, kad vēlies nobaudīt gardu maltīti vai dzērienus, kurus pagatavos zinošie un draudzīgie bārmeņi. 

Pašpārliecinātība
Atbalstot komandu vai sportistu, kas gūst labus rezultātus, mēs uzlabojam arī savu pašvērtējumu un pārliecību par sevi. Pētījumi rāda, ka sporta fani jūtas pašpārliecinātāki pēc tam, kad viņu iecienītākā komanda ir vinnējusi. Rezultātos pat atklāts, ka uzvaras rezultātā vīrieši jūtas tik droši, ka ir gatavi uzaicināt iepatikušos dāmu uz randiņu, kaut arī citos apstākļos nespētu saņemties to izdarīt. Uzvara viņiem sniedz drosmi un liek justies labāk pašiem par sevi. Tāpat sporta pārraižu vērošana uzlabo esošās attiecības, jo testosterona līmenis vīriešu asinīs paaugstinās. Eksperti to sauc par uzvaras atspulga sindromu, proti, ja Tava komanda vinnē, arī Tev šķiet, ka dzīvē viss ir fantastiski. 

Garīgās veselības uzlabošana
Ja Tu patiešām esi iecienījis kādu komandu vai sportistu, Tu, visticamāk, analizēsi, kādēļ viņi vinnē vai zaudē. Šāda veida smadzeņu aktivitātes palīdz uzturēt Tavu prātu formā un uzlabo tā darbību kopumā. Pētījumos atklāts, ka arī sarunas par sportu spēj uzlabot Tavas valodu prasmes. Tādēļ sekošana līdzi sportam ir svarīga, it īpaši vecumdienās, ja vēlies saglabāt asu prātu. 

Atrašanās sporta bārā spēj mums piedāvāt dažādas noderīgas priekšrocības, par kurām daudzi nemaz iepriekš nebija aizdomājušies. Tieši tādēļ tagad, kad Tu esi par tām informēts, nākamo tikšanos ar draugiem ieplāno tuvākajā Optibet sporta bārā!