Ugunsdzēsēji glābēji Madonas novadā palīdzējuši ventilācijas šahtā iekritušam kaķim

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Aizvadītajās brīvdienās, no šā gada 12.jūnija plkst.6.30 līdz 13.jūnija plkst.6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma astoņi izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Vakar rīta pusē ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Madonas novada Sarkaņu pagasta Biksēri, kur palīdzība bija nepieciešama kaķim, kurš bija iekritis trīsstāvu dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā. Ugunsdzēsēji glābēji kaķi atbrīvoja un palaida brīvībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur Cēsīs dega sadzīves atkritumi 1m² platībā, Limbažu novada Katvaru pagastā dega kaudzē salikti gulšņi 20m² platībā, Ērgļu novada Sausnējas pagastā gruzdēja elektrolīnijas balsta augšējā daļa, kā arī Madonas novada Liezēres pagastā dega elektrības balstā esoša stārķa ligzda 1m² platībā.

Šorīt tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Jaunnannas pagastu, kur uz ceļa bija nolūzis un uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un atbrīvoja ceļa braucamo daļu.