Swarovski rotaslietas internetā NelaGems.com

Šajā rakstā lasi vairāk par Nela Gems produkciju un skaistajām rotaslietām ar Swarovski kristāliem.

Rotaslietu galvenais mērķis ir izcelt sievietes dabīgo skaistumu un ļaut sievietei sajusties par sevi pārliecinātai. Lai arī rotaslietas mēdz būt gan piemērotas svētku notikumiem, gan arī ikdienas darbiem, tās ļauj sievietēm sajusties skaistām un sapucētām. Latvijas rotaslietu zīmols Nela Gems rada rotaslietas, kas ļaus mirdzēt spožāk katrai sievieti.

Šajā rakstā lasi vairāk par Nela Gems produkciju un skaistajām rotaslietām ar Swarovski kristāliem.

Swarovski rotaslietas no Nela Gems
Nela Gems ir latviešu zīmols, kas nodarbojas ar rotaslietu radīšanu, izmantojot Swarovski kristālus un pērles. Zīmola dibinātāja un vadītāja Nela Strenge ar savu produkciju vēlas piešķirt ikdienai mirdzumu. Tieši tāpēc rotaslietas ir piemērotas ne tikai grezniem pasākumiem un svētkiem, bet arī parastai ikdienai. Rotaslietu atpazīstamības simbols viennozīmīgi ir vizuļojošie Swarovski kristāli un pērles, kas rotām piešķir īpašu mirdzumu un sievišķību. 

Nela Gems rada burvīgas rotaslietas, kas izstaro eleganci un šarmu. Tās ražotas no nerūsējoša tērauda, sudraba vai apzeltīta sudraba. Zīmola rotaslietas ar Swarovski kristāliem ērti iespējams iegādāties mājaslapā www.nelagems.com

Tajā īpaši ērti ir pieejama Nela Gems dāvanu karte, jo zīmola rotaslietas ir skaista un eleganta dāvana sievietei svētkos.

Sudraba auskari ar Swarovski kristāliem


Nela Gems zīmola piedāvājumā ir burvīgi sudraba auskari jebkurai gaumei – sākot no maziem nagliņauskariem līdz pat izteiksmīgām un košām bārkstīm. Katru auskaru dizains ir atšķirīgs, ko galvenokārt nosaka izvēlētā kristāla lielums un krāsa. 

Ir pieejami vairāk kā 10 Swarovski nokrāsas un toņi, no kā izvēlēties sev vistuvāko. Mazie nagliņauskari ir pieejami gandrīz 30 dažādos toņos. Kristālu izmēri, atkarībā no auskaru dizaina, atšķiras no 8mm apaļiem kristāliem līdz pat 22mm kristāliem lāses formā. 

Personalizēts medaljons ar vārdu

Nela Gems zīmols rupējas par to, lai rotaslietas spētu katrai sievietei sajusties īpašai – tāpēc piedāvājumā ir arī personalizēti medaljoni ar vārdu vai vārda iniciāli. Uz tā iespējams iegravēt arī kādu nozīmīgu datumu, gadskaitli vai apsveikumu. 

Medaljonu iespējams pievienot gan kaklarotām, gan arī rokassprādzēm. Personalizēts medaljons padarīs izvēlēto rotaslietu par unikālu un mīļu aksesuāru ar pievienotu emocionālo vērtību.

Dabīgo akmeņu rokassprādzes

Mirdzošās Swarovski rokassprādzes ir viens no pirmajiem Nela Gems produktiem, kas palīdzēja zīmolam iegūt popularitāti. Rokassprādzes ar lielajiem Swarovski kristāliem ir īpaši elegantas un paredzētas greznām svinībām. 

Swarovski rokassprādzes ir gatavotas ar īpašu rūpību no mirdzošiem kristāliem un pērlēm dažādos toņos. Tās ir ļoti skaistas, izteiksmīgas un sievišķīgas. 

Rokassprādzes ar vārdu ir pieejamas ar Swarovski pērlēm, kristāliem un arī personalizētiem piekariņiem – dažādu krāsu Swarovski kristāliem vai medaljoniem ar vārdu vai burtu. 

Mirdzošās kaklarotas 

Nela Gems zīmols pastāvīgi turpina attīstīties un ieviest jaunus dizainus, kas īpaši manāms kaklarotu piedāvājumā. Nela Gems Swarovski kaklarotas kļūst ar vien dabiskākas un modernākas. 

Ir pieejamas gan klasiskas kaklarotas ar mirdzošu centrālo kristālu, gan arī greznas kaklarotas ar īpašiem ievērojamiem un izmērā lielākiem kristāliem.

Apburoši gredzeni

Nela Gems rotaslietu plašajā piedāvājumā ir pieejami arī sievišķīgi, eleganti un jutekliski sudraba gredzeni sievietēm ar Swarovski kristāliem. Gredzenu veidi ir dažādi – gan ar vienu 8mm apļveida kristālu, gan ar 14mm lāses formas kristālu, gan ar diviem un pat trīs apļveida kristāliem kopā. 

Nela Gems apburošos gredzenus iespējams iegādāties gan sev, gan arī kādai citai sievietei dāvanā. Gredzenu izmēri ir regulējami, tāpēc tie noteikti derēs kā uzlieti katrai sievietei. 

Vīriešu rokassprādzes

Nela Gems rotaslietu zīmols piedāvā iegādāties arī skaistas vīriešu rokassprādzes. Tās ir pieejamas trijos dizainos ar dažādiem akmeņiem. 

Rokassprādzes akmeņus iespējams pielāgot vīrieša personībai, uzdāvinot ne vien skaistu aksesuāru, bet arī mieru, prātu, stabilitāti vai gribasspēku. Zīmola radītāja tic, ka gan ar kristālu, gan citas izcelsmes akmeņiem iespējams nodot dažādu enerģiju.