"Smiltenes piens" saņem atļauju tirgot piena produktus Ķīnas veikalos

Foto: Facebook.com
Foto: Facebook.com

Ceturtdien, 30.aprīlī, Ķīnas Tautas Republikas Sertifikācijas un akreditācijas administrācija (CNCA) savā mājas lapā "http://www.cnca.gov.cn" ir publicējusi desmit Latvijas pārtikas ražotāju sarakstu, kuriem ļauts eksportēt uz Ķīnu tādus piena produktus, kā visa veida sieri, visa veida piena pulveri, krējums un arī saldējums. Sarakstā iekļauts arī AS "Smiltenes piens" un AS "Smiltenes piens" Blomes pienotava.

Kā pilsētas informācijas portāls Smiltene24.lv uzzināja Ārlietu ministrijā, sarakstā iekļautajiem Latvijas eksportētājiem – AS "Preiļu siers", AS "Rīgas Piena kombināts", AS "Valmieras piens", SIA "Latvijas Piens", AS "Cesvaines Piens", AS "Rankas Piens", AS "Smiltenes piens", AS "Smiltenes piens" Blomes pienotava, AS "Jaunpils pienotava" un SIA "Rīgas Piensaimnieks" – durvis uz Ķīnu ir atvērtas, un jau ar ceturtdienu Latvijai ir iespēja tirgot minētos piena produktus Ķīnas veikalos.

Pozitīvais rezultāts panākts, cieši un konstruktīvi sadarbojoties Latvijas vēstniecībai Ķīnā, Pārtikas un veterinārajam dienestam un Ārlietu ministrijai. Jāatzīmē, ka iespēja uzsākt piena produkcijas eksportu pozitīvi iezīmē nākamās nedēļas laikā gaidāmo zemkopības ministra Jāņa Dūklava un pavadošās uzņēmēju delegācijas vizīti Ķīnā.
Viss par: Smiltenes piens