Neparasts kāzu fotogrāfs – kā atrast īsto?

Foto: Ligavam.lv/Valdis Kauliņš
Foto: Ligavam.lv/Valdis Kauliņš
Jau sen pagājis laiks, kad kāzu fotogrāfijas atšķīrās tikai ar cilvēku skaitu tajās. Mūsdienās katram kāzu fotogrāfam ir savs stils, kuru izvēloties iegūsi tieši savai gaumei atbilstošas fotogrāfijas, kas priecēs vēl ilgus gadus pēc kāzām. 

1.solis. Izvēlies stilu!
Pirms izvēlies kāzu fotogrāfu, apskati dažādu stilu kāzu fotosesijas. Tu vari izvēlēties melnbalto foto sesiju jūras krastā, sulīgi zaļos toņos ieturētas bildes mežā vai botāniskajā dārzā, tāpat dažādām desmitgadēm raksturīgas, stilizētas sesijas ar aksesuāriem, atbilstošiem auto un tamlīdzīgi. 

2. solis. Dabiski vai iestudēti foto?
Pēdējos gados bieži var redzēt daudz vizuāli skaistu, taču iestudētu kāzu bilžu. Apdomājies, vai vēlies stilistiski nevainojamus foto vai arī noķertus, skaistus emociju mirkļus fotogrāfijās? Apskati fotogrāfu darbu galerijas un sajūti, kura bilžu noskaņa tevi uzrunā visvairāk!

3.solis. Izvēlies sev piemērotāko fotogrāfu!
Apskati visu fotogrāfu darbu galerijas portālā Ligavam.lv. Izvēle ir plaša, taču iesakām veltīt pietiekami daudz laika, jo kāzu fotogrāfijas tu gribēsi apskatīt vēl ilgus gadus pēc šīs dienas. Vai sajuti, kurš fotogrāfs būs īstais? Apsveicam, galvenais darbs ir izdarīts! Tev atliek ar viņu tikai sazināties! 

Kāzu fotogrāfe Kristīne Grīnvalde
Foto: Ligavam.lv/KristineGrinvaldeFoto: Ligavam.lv/KristineGrinvalde


Foto: Ligavam.lv/KristineGrinvaldeFoto: Ligavam.lv/KristineGrinvalde
Kāzu fotogrāfe Kristīne Grīnvalde savus darbus raksturo ar devīzi: "Maigums. Krāsas. Emocijas". Šīs autores darbu vidū ir patiesi daudz fuksijas un zaļo toņu, koši balto līgavas krāsu, spilgtu un prieka pilnu līgavaiņu un emocijām bagātu mirkļu kāzu viesu vidū. Īpaši jāizceļ fotogrāfes ziemas kāzu fotosesija, kurā atklājas viss kopējais ziemas un kāzu dienas baltuma skaistums. 

Kāzu fotogrāfs Valdis Kauliņš
Foto: Ligavam.lv/Valdis KauliņšFoto: Ligavam.lv/Valdis Kauliņš
Kāzu fotogrāfs Valdis Kauliņš savus darbus raksturo ar devīzi – "Kāzas ir aizrautīgs piedzīvojums". Viņa kāzu fotogrāfiju portfolio var atrast dažādu noskaņu bildes, kuru vidū ir gan skaisti, zaļiem toņiem un saules gaismas piesātināti foto dabā, gan arī dinamiski kustību foto. Tāpat ir arī tradicionālāki foto albumi. 

Kāzu fotogrāfe Inta Photography 
Foto: Ligavam.lv/Inta PhotographyFoto: Ligavam.lv/Inta Photography
Foto: Ligavam.lv/Inta PhotographyFoto: Ligavam.lv/Inta Photography
Kāzu fotogrādes Inta Photograpy darbu devīze ir "Kāzu fotogrāfija ar dvēseli". Ja vēlies iemūžināt kāzu dienas emocijas un mirkļus, apsver domu izvēlēties šo fotogrāfi. Intas galerijā var sajust visas kāzu dienas emocijas – prieka asaras, lasot vēstuli, sajūsmu, izbaudot konfeti lietu visu kāzu viesu vidū, maigumu un uzticēšanos, kas iespējama vienīgi kāzu dienā. 

Kāzu portāls Ligavam.lv ir viens no iedvesmojošākajiem un lielākajiem portāliem Latvijā, kur smelties idejas kāzu svinībām. Tas ir portāls mūsdienīgai līgavai, jo Ligavam.lv
- informē par kāzu aktualitātēm pasaulē;
- iepriecina ar iedvesmojošām fotogrāfijām no dažādām kāzām;
- iepazīstina ar šīs nozares profesionāļiem, kas sniedz kvalitatīvus pakalpojumus.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu