Nedēļas nogales pasākumi Smiltenes novadā

Sestdien, 12.septembrī, Smiltenes novadā daudz notikumu, pašvaldība aicina izvēlēties sev tīkamāko, pilsētas informācijas portāls Smiltene24.lv uzzināja pašvaldībā.
Plkst.10.00 "Spēka diena" Smiltenes centrā, pie pilsētas kartes. No plkst.10.00 līdz plkst.18.00 Smiltenes centrā, pie pilsētas kartes. Ikviens iedzīvotājs ir aicināts atnākt un pievilkties, palīdzot uzstādīt jaunu Pasaules rekordu un popularizēt aktīvu dzīvesveidu!
Plkst.10.00 nodarbība "Saulainais Ciguns" - domāšanas, elpošanas un kustības apvienojums Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.
Šogad savu 70.gadadienu atzīmē Smiltenes Centra vidusskola. Reģistrēšanās salidojumam no plkst.14.00. Laipni gaidīti visi absolventi, bijušie pedagogi un darbinieki! Vakara gaitā paredzēts svētku gājiens, kopīgas aktivitātes un balle ar grupu "Apvedceļš".
Plkst.19.00, Blomes tautas namā, Teātra studija "Stūrīši" piedāvā Anšlava Eglīša izrādi "Spēle ar brāļiem". Režisore Sandra Avotiņa.
Plkst.22.00 Rudens sezonas atklāšanas ballīte Birzuļu tautas namā. Lustēšanās kopā ar DJ Aivi, Jāni Krūmiņu (no grupas Apvedceļš) un grupām "Ceļavējš" un "Kreisais pagrieziens".