Aicinām uz bezmaksas semināru par ūdens apsaimniekošanas jautājumiem

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Otrdien, 25.februārī, plkst.11.00, viesnīcas Wolmar telpās Valmierā ACO Nordic aicina uz bezmaksas semināru projektētājus, arhitektus, būvniekus un citus interesentus, lai iepazīstinātu ar ACO produkciju, pastāstītu par realizētajiem projektiem un informētu par aktualitātēm ūdens apsaimniekošanas jomā.

Seminārā iepazīstināsim un pastāstīsim par ACO Stormbrix infiltrācijas sistēmu un tās izmantošanas piemēriem Eiropā, lietus ūdens novadīšanas kanāliem un to izvēli atkarībā no pielietojuma, naftas un tauku atdalītājiem un to atšķirībām un priekšrocībām, kā arī par ACO tendencēm 2014.gadā.

Semināra norises laiks no plkst.11.00 līdz plkst.15.00.

Dalību seminārā aicinām pieteikt līdz 23.februārim pa tālruni  /><span><span class=29240225 /></span></span></span></span></span></span> vai elektroniski - <a href=rs@aco-nordic.lv.

SIA ACO Nordic ir ACO Nordic Group meitas uzņēmums, kas ir specializējies ūdens drenāžas nozarē, sniedzot visaptverošus sistēmu risinājumus, uzstādīšanas un apkopes atbalsta pakalpojumus. Uzņēmums piedāvā drošus un efektīvus risinājumus lietus ūdens, kanalizācijas ūdeņu un notekūdeņu apsaimniekošanā.
Viss par: Lietotāju ziņas