Vietējās ziņas

 • Skolēni pārsteidz ar vērienīgiem un krāšņiem vides darbiem

  Publicitātes foto

  Noslēdzoties vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" skolu konkursam, Vidzemes un Latgales novadi kļuvuši krāšņāki un sakoptāki. Konkursa ietvaros 1.-12.klašu skolēni paveikuši vērienīgus un skaistus vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbus – izveidotas dabas izziņas takas ar sajūtu elementiem un āra spēlēm, ierīkotas atpūtas vietas ar soliņiem un pastaigu celiņiem, apgleznoti vides objekti, atjaunota autobusa pieturvieta, labiekārtoti un apzaļumoti parki un skolas dārzi, pagastu centri un skolu teritorijas izdaiļotas ar īpašām puķu dobēm, izgatavoti un izvietoti ar latviskajiem rakstiem gravēti putnu būrīši.

 • Izmaiņas autobusu kustībā no 1.jūnija

  Pilseta24.lv

   SIA "VTU Valmiera" informē, ka no 1.jūnija gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā.

 • Pieejama jaunākā Smiltenes "Zaļo lapu" grāmata

  Lasītājiem pieejama jaunākā informācijas grāmata "Zaļās Lapas". "Zaļās lapas" nav tikai pilsētas informācijas grāmata, bet arī daudzpusīgas, plašas un aktuālas informācijas avots. Tāpat kā līdz šim piedāvājam informāciju par aktualitātēm pagastā, pilsētā, novadā un visplašāko informāciju par uzņēmumiem, precēm, pakalpojumiem, valsts iestādēm un institūcijām. 

 • Valkā norisinājies Lielais labdarības robežtirgus

  Foto: Reičela Baltiņa

  Vasaras iestāšanās katrā Latvijas pusē tiek atzīmēta dažādos veidos, arī Valka nav izņēmums. Šeit jau 15 gadus vasaras vēstnesis ir Lielais labdarības robežtirgus.

 • Skolēni izstrādājuši drosmīgas vides labiekārtošanas idejas

  Publicitātes foto

  Unikāls aktivitāšu centrs "Žirafe", zaļā mācību klases āra vidē, gaismas aleja, lielizmēra domino, oriģināli vides objekti, āra spēles un velosipēdu novietnes, krāšņas puķu dobes Latvijas simtgades zīmē, atpūtas vietas dabā ar soliņiem un ugunskuru vietām, autobusu pieturu un skolas žogu apgleznošana, vērienīgas dabas takas ar sajūtu elementiem, dažādi apzaļumošanas darbi, dižkoku un piemiņas vietu sakopšana – tās ir tikai dažas no skolēnu piedāvātajām vides labiekārtošanas un izdaiļošanas idejām, kas iesniegtas vides iniciatīvā "100 darbi Latvijai" ar mērķi sapost Latviju gaidāmajām simtgades svinībām.

 • Aicina pieteikties ēnotājus Valsts policijā Vidzemes reģionā

  Pilseta24.lv

  Jau tradicionāli arī šogad Valsts policijas Vidzemes reģions piedalīsies Ēnu dienā, kas norisināsies 2017.gada 15.februārī. Ja esi skolēns un tevi interesē policista profesija, vēlies uzzināt, kā policisti meklē ļaundarus un rūpējas par iedzīvotāju drošību, Valsts policijas Vidzemes reģions aicina pieteikties ēnotājus pie sevis.

 • Latvijas Banka apgrozībā laidīs Vidzemei veltītu 2 eiro piemiņas monētu

  Publicitātes foto

  Otrdien, 15.novembrī, Latvijas Banka laidīs apgrozībā Vidzemei veltītu 2 eiro piemiņas monētu, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informē Latvijas Bankas preses sekretārs Jānis Silakalns.

 • Alūksnē notiks Vidzemes NVO forums

  Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) trešdien, 23.novembrī aicinātas piedalīties Vidzemes NVO forumā Alūksnē.

 • Barometrs: iedzīvotāji Vidzemē neapmierināti ar šī gada valsts budžeta izlietojumu

  Pilseta24.lv

  Jaunākais "Baltic International Bank Latvijas barometrs" liecina, ka vairāk nekā puse iedzīvotāju ir neapmierināti ar Latvijas budžeta izlietojumu 2016. gadā. Šādu viedokli pauduši respondenti visos Latvijas novados, taču uz īpašu neapmierinātību par šā gada budžeta izlietojumu norādīja aptaujātie Vidzemes un Rīgas reģionos.

 • Smiltenē no atejas bedres izcelts suns

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

  Ceturtdien, 29.septembrī, Smiltenē glābēji no atejas bedres izcēla tajā iekritušu suni,  liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.