Vietējās ziņas

 • Elektroenerģija biznesa klientiem

  Biznesa klientu vajadzības un elektroenerģijas patēriņš būtiski atšķiras katram atsevišķam klientam, tāpēc nepieciešama individuāla pieeja elektroenerģijas pakalpojuma nodrošināšanai. "Ignitis Latvija" ir specializējies tieši biznesa klientu nodrošināšanā ar vajadzīgajiem energoresursiem – elektroenerģiju, dabasgāzi, saules enerģiju un pat elektroauto uzlādes stacijām.

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • E-veikalā Lensor.eu iegādājies kontaktlēcas ērti un izdevīgi

  Kontaktlēcas ir viena no svarīgām precēm, kuru pircēji vēlas iegādāties arī šobrīd, kad veikalu apmeklēšana un daudzu preču iegāde ir ierobežota. Lai gan optikas veikali joprojām darba dienās atvērti arī klātienē, ērti, droši un distancēti kontaktlēcas var iegādāties optikas preču e-veikalā Lensor.eu.

 • Kā nepārmaksāt par elektrību un samazināt tās patēriņu

  Apziņa, ka esam pārmaksājuši par kādu pakalpojumu vai preci, nav patīkama. Lai no tā izvairītos, ir būtiski sekot līdzi, kam un par ko maksājam, izpētīt, vai nepastāv iespēja optimizēt izmaksas, nezaudējot kvalitāti. Elektrība ir viens no tiem pakalpojumiem, par kuru var viegli pārmaksāt, pat pašiem to neapjaušot. Kā no tā izvairīties un kā apzināti samazināt elektrības rēķinu? 

 • Aizsargžalūzijas – noderīgas ne tikai vasarā, bet efektīvi pielietojamas visu gadu

  Aizsargžalūzijas, kas tiek stiprinātas pie ēkas fasādes, nevis iekštelpās, ir ļoti efektīvs veids, kā vasarā saglabāt telpās komfortablu temperatūru bez kondicioniera palīdzības. Protams, šādas žalūzijas arī palīdz vasarā paslēpties no spožajiem saules stariem, kuri var traucēt miegu, atpūtu pie TV vai darbu pie viedierīcēm. 

 • Skaistu smaidu izdevīgāk ir uzturēt, nekā atgūt, kad tas zaudēts

  Ja runa ir par dažādiem ar skaistumu un veselību saistītiem tēriņiem, tad zobārstniecības pakalpojumus noteikti var minēt pie dārgākajiem. Tas arī ir iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki vilcinās vai pavisam atsakās no nepieciešamo procedūru veikšanu – viņi vienkārši to nevar atļauties. 

 • Swarovski rotaslietas internetā NelaGems.com

  Šajā rakstā lasi vairāk par Nela Gems produkciju un skaistajām rotaslietām ar Swarovski kristāliem.

 • 5 populāras figūriņu sērijas, ko bērni labprāt kolekcionē

  Kolekcionēšana ir viens no zināmākajiem un izplatītākajiem hobijiem, kam nav vecuma robežu. Ar kolekcionēšanu nodarbojas visu paaudžu cilvēki, vienīgā atšķirība var būt tajā, ko izvēlas kolekcionēt. Kādam bērnībā sāktā kolekcija tiek papildināta visu mūžu, bet cits maina kolekcionēšanas objektus atkarībā no savām interesēm. 

 • Transformeri – mašīnas un roboti vienā. Laba dāvana puišiem

  Meklējot, ko dāvināt puisim dzimšanas dienā vai citos svētkos, nevajadzētu aizmirst par tik populārajiem transformeriem, ko zinām no TV un kino ekrāniem. Transformeri pieejami dažāda izmēra rotaļlietu veidā, kas paver plašas iespējas puišiem un arī meitenēm, kurām tas interesē, izveidot pašiem savu transformeru kolekciju. 

 • Kā ātrāk, ērtāk un izdevīgāk iegādāties bērnu preces

  Pirmie pirkumi bērna vajadzībām tiek veikti jau pirms viņa dzimšanas, kad tiek sagādāts vairums to lietu, kas mazulim būs vajadzīgas pirmajos dzīves mēnešos. Vēlāk jau pakāpeniski, bērnam augot un attīstoties, ir nepieciešamība iegādāties jaunas lietas – nomainīt mēbeles, apģērbu, apavus, piedāvāt vecumam atbilstošas rotaļlietas. Arī aprūpes piederumu klāsts mainās. Tāpēc ik pa laikam vecākiem jārēķinās ar nepieciešamību tērēt laiku un resursus, lai sarūpētu bērnam nepieciešamās un aktuālās lietas.