Vietējās ziņas

 • Aizsargžalūzijas – noderīgas ne tikai vasarā, bet efektīvi pielietojamas visu gadu

  Aizsargžalūzijas, kas tiek stiprinātas pie ēkas fasādes, nevis iekštelpās, ir ļoti efektīvs veids, kā vasarā saglabāt telpās komfortablu temperatūru bez kondicioniera palīdzības. Protams, šādas žalūzijas arī palīdz vasarā paslēpties no spožajiem saules stariem, kuri var traucēt miegu, atpūtu pie TV vai darbu pie viedierīcēm. 

 • Skaistu smaidu izdevīgāk ir uzturēt, nekā atgūt, kad tas zaudēts

  Ja runa ir par dažādiem ar skaistumu un veselību saistītiem tēriņiem, tad zobārstniecības pakalpojumus noteikti var minēt pie dārgākajiem. Tas arī ir iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki vilcinās vai pavisam atsakās no nepieciešamo procedūru veikšanu – viņi vienkārši to nevar atļauties. 

 • Swarovski rotaslietas internetā NelaGems.com

  Šajā rakstā lasi vairāk par Nela Gems produkciju un skaistajām rotaslietām ar Swarovski kristāliem.

 • 5 populāras figūriņu sērijas, ko bērni labprāt kolekcionē

  Kolekcionēšana ir viens no zināmākajiem un izplatītākajiem hobijiem, kam nav vecuma robežu. Ar kolekcionēšanu nodarbojas visu paaudžu cilvēki, vienīgā atšķirība var būt tajā, ko izvēlas kolekcionēt. Kādam bērnībā sāktā kolekcija tiek papildināta visu mūžu, bet cits maina kolekcionēšanas objektus atkarībā no savām interesēm. 

 • Transformeri – mašīnas un roboti vienā. Laba dāvana puišiem

  Meklējot, ko dāvināt puisim dzimšanas dienā vai citos svētkos, nevajadzētu aizmirst par tik populārajiem transformeriem, ko zinām no TV un kino ekrāniem. Transformeri pieejami dažāda izmēra rotaļlietu veidā, kas paver plašas iespējas puišiem un arī meitenēm, kurām tas interesē, izveidot pašiem savu transformeru kolekciju. 

 • Kā ātrāk, ērtāk un izdevīgāk iegādāties bērnu preces

  Pirmie pirkumi bērna vajadzībām tiek veikti jau pirms viņa dzimšanas, kad tiek sagādāts vairums to lietu, kas mazulim būs vajadzīgas pirmajos dzīves mēnešos. Vēlāk jau pakāpeniski, bērnam augot un attīstoties, ir nepieciešamība iegādāties jaunas lietas – nomainīt mēbeles, apģērbu, apavus, piedāvāt vecumam atbilstošas rotaļlietas. Arī aprūpes piederumu klāsts mainās. Tāpēc ik pa laikam vecākiem jārēķinās ar nepieciešamību tērēt laiku un resursus, lai sarūpētu bērnam nepieciešamās un aktuālās lietas. 

 • Bērns pie zobārsta – kad un cik bieži jāved, kādu klīniku izvēlēties

  Veseli un skaisti zobi bērnam – tas ir katru vecāku sapnis. Bet tas nepiepildās pats no sevis. Vecāki ir tie, kuru varā ir panākt, ka tā notiek. To iespējams paveikt ar pareizu bērna zobu aprūpi, kopšanu un arī zobārsta apmeklēšanu, kas vecākiem ir jāplāno. Kā tad ir īsti? Cik bieži jāved bērns pie zobārsta? Kad to darīt pirmo reizi? Kurš būs tas labākais zobārsts, kam uzticēt sava bērna mutes veselību?

 • Kas jāievēro, ja redzes korekcijai izvēlas kontaktlēcas

  Brilles ir palīdzējušas tiem, kuriem vajadzīga redzes korekcija, jau daudzus gadsimtus. Tās kļuvušas ne tikai par neaizstājamu rīku dzīves kvalitātes nodrošināšanā, bet arī par stila un modes elementu. 

 • Dažas idejas, kā izbaudīt augstumu un skaistas ainavas

  Tiem, kuriem patīk augstums un gaiss ir viņu stihija, ir daudz iespēju kā īstenot šo savu kaislību. Lidojuma sajūta ir kaut kas īpašs, tā ir iedvesmojoša, ar brīvības garšu un adrenalīna pieskaņu. Un vēl viens lielisks ieguvums no atrašanās daudzus metrus virs zemes – vienmēr paveras elpu aizraujošs skats uz mūsu skaisto Latviju. Lūk, idejas, kādā veidā izbaudīt lidojuma sajūtu!

 • "Hotel Jūrmala SPA" – lieliska vieta, kur atpūsties ar mīļoto cilvēku

  Jūrmala ir viena no senākajām un gleznainākajām Latvijas kūrortpilsētām, kas izpelnījusies arī ārvalstu tūristu uzmanību un tiek aktīvi apmeklēta visos gadalaikos. Viena no Jūrmalas pievienotajām vērtībām ir plašais SPA atpūtas piedāvājumu klāsts. Šeit ir vairākas augsta līmeņa SPA viesnīcas, kas var lepoties ar senām tradīcijām, izcilu servisu un plašu pakalpojumu klāstu. "Hotel Jūrmala SPA" ir viena no šīm viesnīcām, kas piedāvā ne tikai nakšņošanu elegantos numuriņos, bet arī SPA centra un skaistumkopšanas salona pakalpojumus, gardas maltītes restorānā, netraucētu relaksāciju saunu un baseinu centrā.